COSMELAN

Cosmelan® jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym. Jest bezpieczny.

  1. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.
  2. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.
  3. Bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma.
  4. Bezpieczny
  5. Może być wykonywany o każdej porze roku.
  6. Odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

 

GLYKOPEEL 

Pierwszy piling, który przywraca fizjologiczne pH skórze. 

 Glykopeel® to dermatologiczny  piling anti-aging przeznaczony do efektywnej walki z objawami starzenia się skóry, który nie powoduje efektów ubocznych w postaci nadmiernego podrażnienia czy łuszczenia się skóry. W widoczny sposób poprawia kondycję skóry i podkreśla jej piękno 

 Glykopeel® stanowi komplementarną metodę w profilaktyce anti-aging. Jest idealnym uzupełnieniem iniekcji (mezoterapia, wypełniacze) podczas jednego zabiegu.

Piling powoduje rozluźnienie komórek naskórka, poprawia koloryt skóry, stymuluje mikrokrążenie, odnowę komórkową, rozjaśnia i dodaje blasku, wygładza drobne zmarszczki i nierówności skóry.

 

RETIX C

Zabieg Retix.C to intensywna kuracja anti-aging oparta na kompleksie Acticell 40%, który zawiera najbardziej skuteczne składniki odmładzające w odpowiednich stężeniach i formułach. Jej celem jest kompleksowa poprawa wyglądu skóry: odbudowa włókien kolagenowych, poprawa napięcia skóry, wygładzanie, rozjaśnienie przebarwień, intensywne nawilżenie. W efekcie kuracji skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Najlepsze efekty przyniesie seria 5 zabiegów wykonanych w odstępach 14-28 dni.

 

AZELAN

Poprawa kondycji skóry mieszanych i tłustych, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych, redukcja niedoskonałości (wypryski, zaskórniki, rozszerzone pory, drobne zmarszczki), skóra staje się gładka o zdrowym kolorycie.