M-HA 18

MHA18® jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego o wyjątkowej wiskoelastyczności i składzie, przeznaczonym do korekcji zmarszczek powierzchniowych i przywrócenia odpowiedniego nawilżenia i gęstości skóry. MHA18® uzupełnia niedobory endogennego kwasu hialuronowego spowodowane starzeniem i nadmierną ekspozycją na słońce. Stymuluje fibroblasty i umożliwia formowanie nowej tkanki, intensywnie nawilża skórę.

Ultrahydralifting dla skóry. Mikrowypełnienie, przywrócenie gęstości i wyjątkowo silne nawilżenie skóry.

 

X-HA3

XHA3® jest wszechstronnym wypełniaczem. Może być stosowany jednocześnie w kilku wskazaniach.

Niewielka ilość preparatu XHA3® wystarczy, aby odpowiednio unieść  tkankę, uzupełniając w ten sposób zarówno średnie, jak i głębokie zmarszczki. 

Po wstrzyknięciu, żel X-HA3® można łatwo modelować i rozprowadzać w tkance, aby jak najlepiej wypełnić obszar skóry. Zapewnia to naturalny efekt zabiegu,  wygładzenie i wypełnienie  zmarszczek i bruzd.

Dzięki wyjątkowej homogenności żel X-HA3® ma jednorodną konsystencję i gęstość. Dwa dodatkowe etapy homogenizacji pozwoliły uzyskać najbardziej jednolity żel na rynku. Umożliwia to precyzyjną i regularną iniekcję oraz naturalne wypełnienie zmarszczek.